Ankara tesisatçı denildiğinde akla gelen ilk isim Yükseller tesisattır..

tesisatci_ankara_tikanik

Tıkanık açma makinesi ile kırmadan tıkanık açma

Banyom tıkandı.Tuvalet tıkandı.lavobo tıkandı.Hiçbir yeri kırmadan tıkanıkları onarıyoruz.Kırmadan tıkanık boru tamiri yapan Ankara tıkanık firmamız ve tecrübeli ekimiz sizleri fazla masraftan kurtaracak tıkanık açma makinesini kullanmaktadır.Genelde inşaat yada tadilatta alçı,çimento,kalekim,kum, taş vb tıkanıklara sebep olan maddeler boruları tıkar.Su tahliyesini engelleyecek duruma getirir.Ünlü markaları kullandığımız tıkanık boru açma makineleri ile kırmadan az maliyetle tıkanan boruları açıyoruz.Tıkanıkları seramiklerinizi kırmadan etrafa zarar vermeden açıyoruz.

Tıkanık açma makinesi ile kısaca hiçbir yeri kırmadan sorununuzu çözüyoruz.30 yıllık tecrübemizi tıkanık açma makinesi ve diğer yeni tesisat teknolojileri ile destekleyerek tıkanıkları hatasız açıyoruz.kırmadan tıkanık acmak

Kırmadan tıkanık açmak: Şehir hayatının bir çok zorlukları ile birlikte yaşıyoruz. İç mekanlarda karşılaştığımız sıkıntıların başında lavabo tıkanıkları,tuvalet tıkanıkları ve mutfak gideri tıkanıklıkları geliyor. Özellikle yaz aylarında giderlerdeki bu tür tıkanmalar sebebiyle dayanılmaz kokular oluşabiliyor. Önceki yıllarda gider tıkanmalarına uygulanan çözüm yolları sıradan ve ilkeldi. Ve bazen sorunlar çözülemeyip evinizin kırılan dökülen yerleri de cabası oluyordu. Tesisatçı yardımıyla küçük bir tıkanık açtırayım derken kendinizi kocaman bir tadilatın içinde buluyordunuz.Artık işini iyi yapan profesyoneller sayesinde tüm bu sorunlarınız kolay ve tertemiz bir şekilde hallediliyor. Kırmadan tıkanık açmak için firmamızda bulunan cihazlar ile giderlerdeki her türlü tıkanıklıkları evinizde ve iş yerinizde hiçbir yerini kırmadan ve kirletmeden açıyoruz. Sorun çözme bizim işimiz. İmkansız iş yoktur sadece zaman alır.

ankara tıkanık

 

Büyük problemde ise noktasal tıkanık tespiti yapan tıkanık makinelerimiz yardımıyla tıkanık bölgeyi tespit ediyoruz.Evinizdeki, iş yerinizdeki su tahliyesi sorunlarının tamamı için bize ulaşabilirsiniz.Ankara kanalcı 7/24.