Ankara tesisatçı denildiğinde akla gelen ilk isim Yükseller tesisattır..

tesisatci_ankara_tikanik

Kanal Tıkanık,Kanal ve logar temizliği

Kanal ve rögar tıkanıklıklarında yapılacak ilk işlem belediye rögarına bağlanan en son bina rögar kapağı açılıp içerisindeki gider uçlarının görünüp görünmediğine bakılır.Bu kanal tıkanık işlemi şunun için yapılır.Eğer rögar içi su ile dolu ise Aksi’ye boş ise kanal tıkanık için bize ulaşabilirsiniz.Belediye rögarı-lagar ile binadan çıkan son rögar-lagar arasında problem varsa bundan Aski sorumludur.kanal-temizilk

 

Kanal ve lagar temizliği: Ankara da kanal yapımı, kanal tıkanığı ve lagar temizleme işlerinde uzman kadromuz her zaman hizmetinizdedir. Kanal temizliği ve lagar temizliği düzenli olarak yapılması gereken işlerdir. Çünkü kanal ve lagar tıkanıkları göçük ile yada pisliklerin birikmesiyle oluşur. Lagar temizliğini yılda bir kez yaptırmanız alt yapınızın ve kanal tesisatınızın rahat çalışmasına fayda sağlar. Lagar temizliği firmamız tarafından Ankara’nın tüm semtlerinde ve uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

  • Tabii ki bazen robot ve makinelerin tıkanık açmak için yapamayacağı işlerde olur.Örneğin bina dolgusundan gecen alt yapı borularında ve büzlerde göçük ve çökmeler tıkanık vb sıkıntılara sebep olur. İşte burada makine ve robotların yerini 30 seneyi aşan tıkanık ve tesisat adına tecrübe ve deneyimlerimiz alır.Tüm gizli alt yapı su sızıntı,su kaçağı,tıkanık ,lagar temizliği ve diğer sorunları tünel yolu ile girip alt daire tabanları ve bina taşıyıcı kolonlara hasar vermeden bulup çözüyoruz.
  • Lavabo borunuzdan dökülen yağ ve katı atıklar boru ek yerleri ve düzensiz meil sebebiyle tıkanıklığa sebep olur.
  • Banyo ve mutfak borunuzdaki tıkanıkları, tıkanık robotumuzla gelip seramiklerinizi kırmadan etrafa zarar vermeden açıyoruz.
  • Sizde serileri kalmamış seramiklerinizi kırdırmak istemiyorsanız kırmadan tıkanık açmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz.
  • Tıkanıklığı çeşitli kimyasallarla(lavabo aç vb) açmaya çalışabilirsiniz ama bazen kimyasallar sifonun içerisini eriterek ve parçaları komple oynatarak borunun daralan yerlerinde yeni ve daha büyük tıkanıklığa sebep olabilir.Hatta sifon eridiği için evinize gider kokusu dolar.
  • Günümüz koşullarında tıkanık,tesisat vb  hizmetleri firmamızın cihaz ve makine ile sağladığı hizmetlerden faydalanmak artık çok kolay. Artık korkmayın firmamız 7/24 hizmetinizde arayın gelip sorunu uygun fiyatlarla çözelim. Tuvaletim tıkandı veya lavabomdan sular geri geliyor!
  • Kanalcı ankara tel
  • Ankara kanalcı telefon numarası